V rámci servisu pre študentov zabezpečujeme odvozy z a na všetky letiská v okolí Ocean City.  Samozrejme ako všetky ostatné služby, tak aj odvozy z letiska sú s garanciou najlepšej ceny! Pre viac informácií navštívte prosím časť Odvozy z letiska.
Vďaka dobrej lokalite je z Ocean City blízko do takých miest, ako napríklad Washington DC. Hlavné mesto USA určite netreba zvlášť predstavovať. Teší sa na Vás Biely dom, Národné múzeum pre letectvo a vesmír, sídlo parlamentu Capitol a mnoho iného.
Ani Philadelphia v tomto smere nezostáva v hanbe. S populáciou viac ako 1,5 milióna obyvateľov je Philadelphia druhým najväčším mestom na východnom pobreží. Independecne Hall, Liberty Bell, či Rocky Steps treba určite vidieť.
A čo dráhy? Ak ich máte rádi, potom jednoznačne treba navštíviť Six Flags, najväčší zábavný park na svete. Nachádza sa v meste Jackson, v New Jersey a ponúka viac ako 50 rôznych dráh. Jedna z nich, Kingda Ka, je držiteľkov štytoch svetových rekordov.
Niagara Falls sú trošku ďalej, no určite stojí za to ich vidieť. Druhé najväčšie vodopády na svete sa nachádzajú na rieke Niagara, ktorá tvorí prirodzenú hranicu medzi USA a Kanadou. V ponuke máme dvojdňový výlet s ubytovaním a raňajkami.
Odvozy z letiska
Odvozy z letiska

Ceny od $50

Viac informácií
Washington DC
Washington DC

Jednodenný výlet od $49

Viac informácií
Philadelphia
Philadelphia

Jednodenný výlet od $49

Viac informácií
Six Flags
Six Flags

Jednodenný výlet vrátane vstupného do parku za $99

Viac informácií
Niagara Falls
Niagara Falls

Dvojdňový výlet od $135

Viac informácií
Tak ako všetky ostatné služby, aj výlety a odvozy z letiska ponúkame s garanciou najlepšej ceny v Ocean City! Navyše pre skupiny siedmych ponúkame zľavu 10% na akýkoľvek výlet a to aj opakovane! Pre uplatnenie zľavy stačí ak skupina zaplatí za výlet spolu alebo jeden zaplatí za všetkých naraz.
Pre záväznú rezerváciu je potrebné uhradiť celú sumu za výlet. V prípade neúčasti na výlete sa uhradená suma nevracia. Pre bližšie informácie o termínoch, voľných miestach a podobne nás kedykoľvek kontaktujte.
Odvozy a výlety
Nezabudnite si prečítať naše referencie