Ubytovanie

Jedna z najnáročnejších a zároveň najdôležitejších vecí pre študentov je nájsť vhodné ubytovanie. Ubytovanie, ktoré  je dobre umiestnené, cenovo prístupné a na dobrej úrovni.

Ubytovanie, ktoré poskytujeme je určené pre študentov vysokých škôl, ktorí prišli do Ameriky na letnú sezónu. Prostredníctvom nášho bývania môžete stretnúť nových spolubývajúcich alebo si prenajať celý apartmán so svojimi priateľmi.

V spolupráci s majiteľmi máme k dispozícii niekoľko apartmánov v centre mesta, len pár krokov od pláže a Boardwaku, kde je veľké množstvo pracovných príležitostí pre zahraničných študentov. Menšie apartmány majú kapacitu 4 až 9 osôb. Väčšie 15 až 20. V apartmánoch sú k dispozícií 2,3 alebo 4 miestnosti, s kapacitou 2 až 6 osôb v každej, v závislosti od konkrétneho domu. Každý apartmán disponuje vybavenou kuchyňou (chladnička, sporák, riad, príbor a mikrovlnná rúra). Samozrejmosťou je aj internetové pripojenie.

Vzhľadom na obmedzené kapacity Vám odporúčame kontaktovať nás čo najskôr.

Rovnako si zarezervujte včas transport z letiska. Vyzdvihneme Vás na vami určenom lestisku a vysadíme priamo pred apartmánom, takže nemusíte blúdiť s kuframi po meste. Rovnako Vám povieme o mnohých dôležitých veciach, ktoré je potrebné po príchode do Ocean City vykonať.

U nás máte zaručenú najvyššiu kvalitu podpory a pomoci.